Odesláním přihlášky potvrzujete souhlas s obchodními podmínkami a zpracováním osobních údajů.

OBCHODNÍ A ETICKÉ PODMÍNKY ÚČASTI NA KURZECH TAJEMSTVÍ PÁNEVNÍHO DNA

Milé ženy, velmi mne těší Váš zájem o mé kurzy a semináře a plně věřím, že splní Vaše očekávání. V rámci bezpečného přístupu k Vašemu zdraví Vás žádám o prohlášení, že:

  1. Nejste v péči psychiatra a neberete psychofarmaka.
  2. Nejste v prvním, ani třetím trimestru těhotenství (menstruace účasti na kurzu nebrání).
  3. Nejste vážně nemocná – jakékoliv zdravotní potíže, které souvisí s tématem kurzu máte povinnost oznámit lektorce spolu s přihláškou (vepsat do poznámky formuláře), a také těsně před zahájením kurzu na místě.
  4. Berete na vědomí, že kurz je pouze pro Vaši osobní potřebu, NEnahrazuje certifikovaný kurz lektorek a Vy nemáte opravnění na jeho základě metodu 3x3 (a to ani její části vyučovat), komerčně na znalostech z kurzu profitovat.
  5. Berete na vědomí, že kurz je PREVENCÍ v rámci regenerace a seberozvoje, nikoliv léčbou, a o jeho vhodnosti se předem poradíte se svým ošetřujícím lékařem, kurz nenahrazuje lékařskou péči.
  6. Jste plnoletá.
  7. Nejste v procesu umělého oplodnění, ani inseminace.
  8. Kurzu se účastníte plně na vlastní zodpovědnost (kurz se dotýká nejen těla, ale i emocí, často hluboko uložených, berte proto, prosím, v potaz možné emoční rozladění po kurzu, bolesti v podbřišku, v kříži, či lehce namožené pánevní dno, intenzivnější vylučování atd.).
(podmínky dle pravidel Školy pánevního dna)
 
Přihláška se stává platnou po zaplacení zálohy ve výši 50% / celé částky na uvedený účet. 

 

 

 STORNO PODMÍNKY

 

  • Přihláška na kurz a zaplacení kurzovného je závazné.
  • Při odhlášení se více než měsíc před konáním kurzu Vám bude vráceno 100% kurzovného, při odhlášení se 2-4 týdny před konáním kurzu vám bude vráceno 50% kurzovného, pokud se odhlásíte méně než 2 týdny před kurzem, nebo na kurz nedorazíte, kurzovné bohužel vrátit nelze, ale můžete za sebe samozřejmě poslat náhradnici. Případně lze po domluvě zaplacené kurzovné za administrativní poplatek 200,-Kč převést na jiný termín kurzu, avšak pouze v případě volné kapacity na daném termínu, klientky platící daný termín mají vždy přednost. Při rozdílu v ceně náhradního termínu kurzu je nutné tento rozdíl doplatit.
SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Odesláním přihlášky souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle zákona o ochraně osobních údajů, Zavazuji se, že Vaše osobní údaje neposkytnu třetí straně a nebudou ani jinak zneužity a jsou bezpečně uloženy. Přihláškou stvrzujete svůj zájem o zasílání newsletteru o mých akcích. Souhlas lze kdykoliv zrušit pomocí e-mailové zprávy.