ODHALUJEME TAJEMSTVÍ PÁNEVNÍHO DNA

My, ženy, máme svá specifická tajemství. Pokud jen trochu věříte na psychosomatiku, nebudete pokládat následující řádky za nijak nadnesené. Jakmile začneme vědomě pracovat (uvolňovat a posilovat) s orgány, které jsou nositelkami ženskosti, začnou se dít doslova zázraky s naším tělem i duší.

  • Toužíte po miminku, ale zatím neúspěšně, případně se chcete na otěhotnění lépe připravit?- Máte problémy s inkontinencí, poklesem pánevního dna či dělohy, gynekologické obtíže, bolestivou menstruaci , PMS, bolesti v oblasti pánve, křížové kosti, kostrče, zad a podobně?
  • Komplikuje vám život nízká hladina ženských hormonů, nebo menopauza?
  • Trápí vás úbytek vitality, nedostatek energie a radosti ze života?
  • Chcete zlepšit svůj vztah k vlastnímu ženství a prohloubit prožitek z milování?
  • Chcete se dozvědět, co přesně je „pánevní dno“ , jaké svaly ho tvoří, jak s nimi správně pracovat, jakou má funkci a s čím vším může souviset?
  • Chcete zjistit, jak je to s tzv.“Kegelovými cviky“ , a proč vám ono doporučované zastavování moči škodí?
  • Zajímá vás psychosomatický pohled na vlastní zdraví?

Kurz TAJEMSTVÍ PÁNEVNÍHO DNA se všemi uvedenými tématy zabývá nejen z pohledu západní fyzioterapie a psychosomatiky, ale i z tisíce let prověřených znalostí východních nauk. Metoda 3x3, kterou používáme, v sobě propojuje nejen tělesnou rovinu, ale pracuje i s emocemi a s rovinou energetickou. Cvičení je velmi jemné a nenáročné, a tak je kurz vhodný pro ženy všech věkových kategorií.

PRAVIDELNÉ KURZY

Pondělí 17-18h
Centrum tance, Praha 8 (Palmovka)
Středa 18-19h
Centrum tance, Praha 1

Letní kurzy a lekce dle rozvrhu na:
www.centrumtance.cz

NEJBLIŽŠÍ CELODENNÍ

4.2. 2018 – Ostrava
17.2. 2018 – Studio Yogaway, Beroun
18.2. 2018– studio Move It, Plzeň
3.3. 2018 – Zen Garden, Praha
4.3. 2018 – studio Siddha Yoga, Liberec
15.4. 2018 – Centrum Jarmila, Brno

KONTAKT

VENDULKA PÁNKOVÁ
info@vendulka.eu
TEL: +420 723 284 472

PROČ ZAČÍT CELODENNÍM KURZEM

Tajemství pánevního dna doporučuji objevovat na intenzivních celodenních kurzech, na kterých se naučíte základní cviky a techniky, které pak můžete používat doma, ale nabízím i pravidelné lekce Cvičení pro ženy, kde si můžete nabyté vědomosti osvěžit a stále prohlubovat, a k nim přidat i užitečné cviky pro zdravá záda.

Na kurzu samotném budeme používat nejen tělesná cvičení (cviky na pánevní dno, cvičení dle Mojžíšové, jóga), ale i bioenergetické cviky na zpracování emocí uložených v těle, a pomocí tzv. „PC pumpy“ se naučíme čerpat a čistit energii v těle.

Kurzy probíhají v malé skupině max. 10 žen, aby byl zaručen individuální přístup a maximální komfort účastnic.

CENA A SLEVY

ZÁKLADNÍ CENA:

1200 – 1500,- Kč (dle lokality)

SLEVA BEZVA DVOJKA:

Přihlašte se s kamarádkou, maminkou, sestrou atd..
a máte 100-150,- Kč slevu pro každou z vás!
Pozor, do poznámky je nutné napsat jméno ženy, se kterou se hlásíte!

 

CO ZMĚNILA ŠKOLA PÁNEVNÍHO DNA V MÉM ŽIVOTĚ?

V roce 2015 jsem absolvovala lektorský kurz Metody 3x3 u zakladatelky Školy pánevního dna, paní Renaty Skálové Sahani, a vedu celodenní kurzy v Praze, na Vysočině, i po celé ČR, a pravidelné lekce v Praze v Centru tance. Kurz mne nadchnul možností lépe poznat své tělo i emoce, pomohl mi od urputných menstruačních bolestí a bolavé kostrče, více si užívám svou ženskost a respektuji potřeby svého těla, a v neposlední řadě pociťuji sílu ženského kruhu, podpory a sdílení. Vědomosti z kurzu považuji za základ, který by měla znát každá žena.

Řekněte o tom i přátelům...Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someone