JAK PROŽÍVÁTE SVOU MENSTRUACI?

 • Je pro vás menstruace něčím, co vám otravuje život a nejraději byste ji neměly?
 • Trápí vás každý měsíc nesnesitelné menstruační bolesti, které vám znemožňují normálně fungovat a vyřadí vás na několik dní „z provozu“?
 • Už jste vyzkoušely ledacos, ale stále nemůžete najít způsob, jak si od menstruačních bolestí ulevit?
 • Gynekolog u vás nenašel žádný zdravotní problém, ale přesto se nemůžete bolestí zbavit?
 • Žijete s přesvědčením, že bolestivá menstruace je norma a jinak to nejde?
 • Hledáte způsob, jak konečně najít úlevu?
 • Chcete si rozšířit zásobník prostředků a technik, které vám mohou pomoci?
 • Chcete změnit svůj vztah k menstruaci?

Pak je tento kurz právě pro vás!

VYZKOUŠEJTE ONLINE PROGRAM MENSTRUACE BEZ BOLESTI

KPZ nejen pro období menstruace! 🙂

 • Komplexní balíček technik, cvičení, tipů pro úlevu od menstruačních bolestí.
 • Pohodlně a kdykoliv dostupné ve členské sekci na webu – máte k dispozici širokou paletu prostředků a můžete si sáhnout, pro co zrovna potřebujete.
 • Videa, mp3, texty i pdf ke stažení.
 • Bonusové rozhovory s odborníky (fyzioterapie, psychologie, psychosomatika, gynekologie, atd.)
 • Témata související s menstruací přehledně rozdělená do kapitol – Pánevní dno, Dech, Cviky na uvolnění pánevní oblasti, Myofasciální relaxace, Tanec, Ženská cykličnost, Menstruační pomůcky, Ženská bylinná napářka, a spousta dalších užitečných tipů a inspirace.
 • Naladění se na své tělo a jeho potřeby, soulad s vlastní cykličností, lepší vnímání a pochopení těla i duše.
 • Již pár minut pravidelné péče denně a využití účinných technik pro akutní bolest vám může přinést změnu prožívání menstruace během několika týdnů.

 

CO VÁM KURZ PŘINESE?

 • Práce s PÁNEVNÍM DNEM, aneb zhruba třetina žen, které řeší potíže s pánevním dnem, nemá pánevní dno povolené, ale naopak stažené, což může být jedna z příčin bolestivé menstruace. Je tedy nutné nejen ho cvičit a posilovat, ale především RELAXOVAT!
 • Zásobník CVIKŮ a cvičební sestava, které vám pomohou uvolnit pánevní oblast, kříž, kyčle, vnitřní stranu stehen a podpořit tak úlevu od bolesti.
 • Techniky práce s DECHEM.
 • PSOAS (důležitý sval, který propojuje trup a dolní končetiny) a jeho uvolnění, které přinese uvolnění celé pánvi.
 • Uvolňování svalů a fascií, AUTOMASÁŽ s využitím rehabilitačních pomůcek.
 • TANEČNÍ INSPIRACE k rozhýbání a uvolnění vaší pánve a zmírnění napětí, vědomá práce s tělem.
 • Teorie, díky které vše pochopíte, ale především PRAXE a užitečné tipy, které můžete začlenit do každodenního života a sebepéče.
 • BONUSOVÉ TECHNIKY A TIPY – aromaterapie, výživa, bylinky, ženská bylinná napářka, menstruační pomůcky, práce s YONI vajíčkem
 • Naladění se na svou CYKLIČNOST a přijetí menstruačního cyklu jako DARU, ne jako prokletí.

  TO CHCI!

REFERENCE

Reference od klientky Terezky, kterou bolestivá menstruace trápila dlouhá léta:

„Absolvovala jsem kurz s Vendulkou Pánkovou o pánevním dnu, kde jsem tušila problém. Jakmile jsem viděla obrázek staženého vs. uvolněného a povoleného pánevního dna, věci mi začaly zapadat do sebe.
Cviky nejsou náročné, když se člověk dokáže vnímat, naučí se to hned. Uvolňování jsem věnovala 10 min denně před usnutím, kdykoli jsme si vzpomněla třeba při vaření nebo u TV, 2x týdně 10 minut vnějším technikám uvolnění s míčkem.
Tři týdny stačily na to, abych srazila bolesti při menses na polovinu a poprvé po X letech to zvládla bez analgetik. Ten rozdíl je neuvěřitelný, jsem schopná dechem a prací se svaly v podbřišku křeč uvolnit. Zatím to teda zabírá dost mentálního úsilí, ale to se poddá ?. Jsem nadšená a věřím, že se to ještě zlepší, že se dokážu bolesti zbavit ještě víc.
Jsem nesmírně vděčná, že jsem dostala takovou učitelku a hlavně tomu, že KONEČNĚ něco zabralo… neumíte si představit tu úlevu z absence bolesti, kterou čekáte měsíc co měsíc… jestli vás tohle téma taky trápí, nenechte to být a hledejte svoje řešení, stojí to za to! Ten pocit, že jsem zvítězila sama nad sebou je k nezaplacení ?

 

 

MŮJ PŘÍBĚH

Menstruace pro mě bývala utrpení – už od začátku ji doprovázely nesnesitelné bolesti podbřišku, kříže, kyčle, střevní potíže a minimálně první den menstruace jsem byla „nepoužitelná“, nemohla do školy, nebo do práce a jen se v posteli svíjela v bolestech. Ani největší dávky analgetik nezabíraly, bolest sice nebyla tak ostrá, ale i tak jsem brečela bolestí do polštáře a menstruaci v lásce opravdu neměla.

Nevěřila jsem, že by to mohlo jít i lépe, bolest při menstruaci byla prezentovaná jako norma, jediné řešení u lékaře bylo hormonální antikoncepce, nebo silnější analgetika…

Situace se ale nečekaně změnila po kurzu Tajemství pánevního dna u Renaty Sahani – naučila jsem se pánevní dno uvolňovat, dýchat do podbřišku, dovolit si odpočívat a lépe o sebe pečovat a začala jsem se více zabývat ženskou cykličností a změnou vztahu k menstruaci... K tomu jsem přidala Školu bederních svalů, cvičení dle Mojžíšové, myofasciální relaxace…. A světe div se, ono to najednou nebolelo, nebo jen lehce, takže jsem nemusela prášky brát buď vůbec, nebo jen výjimečně a spíše preventivně, ze strachu, aby se to „nerozjelo“, když bylo nutné fungovat a neměla jsem prostor být v klidu a odpočívat.

Metody, které jsem se naučila a s úspěchem používám, jsem začala předávat svým klientkám na kurzech pánevního dna a k mé radosti to fungovalo i na ně, což mě „nakoplo“ k tomu ukázat i dalším ženám, že mohou brát menstruaci jako DAR a ne prokletí, a menstruačních bolestí se zbavit, nebo je alespoň zmírnit.

Dejte bolesti sbohem i vy!

Dopřejte si online kurz pro MENSTRUACI BEZ BOLESTI – ve členské sekci na vás budou čekat videa, texty, obrázky, fotonávody…. rozdělené do kapitol, aneb kompletní balíček pro úlevu od bolesti k okamžitému použití!

Kurz vám bude k dispozici neomezeně po dobu 2 let, můžete postupovat svým vlastním tempem, vracet se k čemu potřebujete, a najít si v širokém zásobníku pomoci to, co bude fungovat právě pro vás.

K tomu navíc podpora a bonusy v uzavřené FB skupině.

PŘIHLAŠTE SE TEĎ HNED!

CENA KURZU

ZÁKLADNÍ CENA:

1950,- Kč

ZVÝHODNĚNÁ ZAVÁDĚCÍ CENA DO 15.6.2021

1250,- Kč

 

 

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE

Online kurz vám nestačí, chcete své potíže konzultovat individuálně, poradit se, jak na cvičení a techniky pro úlevu od bolestí, osobně, doporučit to nejlepší právě pro vás?

Nabízím individuální konzultace osobně i online – neváhejte se ozvat na info@vendulka.eu a domluvit si péči na míru! 🙂