CHCETE SI DOPŘÁT TO NEJCENNĚJŠÍ – ZDRAVÍ A SPOKOJENOST?

Dopřejte sobě, nebo ženě, kterou chcete obdarovat, poukaz na INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE!

Potkat se můžeme ONLINE i naživo.

Termín si, prosím, domluvte e-mailem na info@vendulka.eu .

 

S ČÍM VÁM MŮŽU POMOCI?

 • zdravé pánevní dnopoporodní péče, podpora otěhotnění, prevence a řešení inkontinence, cviky pro posílení i relaxaci pánevního dna.
 • menstruace bez bolesti a ženská cykličnost – užívejte si „své dny“ bez zbytečného trápení a nalaďte se na svůj cyklus.
 • individuální lekce tance / zdravotního cvičení pro ženy – aneb rozhýbejte svou pánev a nalezněte úlevu od bolestí zad.
 • ženská energie, archetypy, sexualita, více potěšení z milování a vědomé ženskosti.
 • přechodové rituály pro vědomou oslavu důležitých mezníků ve vašem životě.

 

PODMÍNKY:

Platnost zakoupené konzultace / balíčku je 12 měsíců od zaplacení.

Cena Individuálního kurzu Tajemství pánevního dna nezahrnuje případný pronájem prostor ani cestovné mimo Prahu (8 Kč/km).

Nákupem souhlasíte s obchodními podmínkami.

 

 

ZAJÍMÁ VÁS KOUČOVÁNÍ?

Nabízím také somatické koučování – pozitivní posun ve vašem tématu s celostním přístupem, kdy klasické koučování obohacuji i o práci s tělem a prostorem (nejde o dotekovou techniku, ale hlubší vnímání těla). Naleznete na samostatné stránce ZDE.

 

VIP INDIVIDUÁLNÍ PÉČE PRO ZDRAVÉ PÁNEVNÍ DNO U VÁS DOMA – PRAHA 

Chcete se naučit pečovat o své pánevní dno a správně cvičit, ale nevyhovuje vám online a osobně nestíháte na kurzy nebo individuálky dojet? 

Přijedu za vámi a za 2-2,5h ušijeme společně tu nejlepší péči právě pro vás v pohodlí vašeho domova. Naučíte se to základní, co potřebujete, aby vaše pánevní dno bylo zdravé, funkční a spokojené a s čím pak můžete dál pracovat samy.

Cena: 3300,-Kč/2h (platí pro Prahu 1,2,3,10 a 15), 3800,-Kč/2h (ostatní městské části)

 

pánevní dno ilustrace

REFERENCE NA INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACI PRO ZDRAVÉ PÁNEVNÍ DNO

 

„Společně s laktační poradkyní to byly za mne doposud nejlépe investované peníze vůbec…“

 

„Před dovolenou jsem absolvovala individuální kurz na téma pánevní dnoVendulkou Pánkovou. Jsem celkem nevěřící Tomáš na různé kouče a mentorky… Ale musím říct, že společně s laktační poradkyní to byly za mne doposud nejlépe investované peníze vůbec. Byl to velice příjemně strávený čas s velice milou, pozitivně naladěnou energetickou ženou. Dozvěděla jsem se plno novinek. I rad, jak se naladit na svoje pánevní dno. Došlo mi pak při trénování doma, proč to nešlo, kde a v čem byla chyba. A od té doby se to pomalinku lepší. Pokud máte potíže a trápí vás to, tak neváhejte ani minutu a spojte se s Vendulkou ❤️❤️❤️

Lucie K.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

REZERVAČNÍ FORMULÁŘ

Jak si zarezervovat konzultaci přímo na webu?

 1. Vyberte si, zda se chcete potkat online nebo osobně (podle města).
 2. Vyberte si typ konzultace.
 3. Vyberte si z nabízených termínů a ten potvrďte.
 4. Vyplňte potřebné údaje o sobě, abych Vám mohla pevně zarezervovat termín.
 5. Odešlete rezervaci.
 6. Do Vaší mailové schránky přijde potvrzení rezervace s platebními údaji.
 7. Pokud jste nevyžili k nákupu formulář zde na webu, konzultaci uhraďte.
 8. Po obdržení úhrady je termín rezervovaný závazně. To Vám potvrdím e-mailem.

Pokud chcete konzultaci pro pánevní dno dát jako dárek kamarádce, nemusíte vybírat pevný termín. Napište mi o dárkový voucher . Termín si pak zarezervuje kamarádka sama. Obvykle se s klientkami potkáváme 3 – 4x na jednu až dvě hodiny. Někdy stačí hodina… a někdy hodina a pak naše Facebooková skupina. 🙂

CO O MÉ PRÁCI ŘÍKAJÍ KLIENTKY?

  positive review  Naše společná lekce byla boží, naučila mě vnímat své tělo úplně jinak než doteď. Pomohlo mi to otevřít obzory i do dalších oblastí, kde to vyloženě potřebuji a kde by bylo vhodné soustředit své vědomí a energii. Velice oceňuji tvou schopnost vysvětlit věci po lopatě a navnímat se na energii svého "žáka". Ze společné lekce vím, že mě čeká ještě spousta domácího cvičení ale také domácí pohodičky a uvolňovačky. Jsem moc ráda za možnost s tebou aktivovat a uvolňovat své pánevní dno. Určitě se nevidíme naposledy, děkuji mockrát za tuto možnost a zároveň také děkuji i za Tvůj originální a vlídný přístup. 🙂

  Hana Janošek Avatar Hana Janošek
  13.7.2021

  positive review  Vendulku vřele doporučuji. Před lety na osobním kurzu jsem díky ní hodně věcí o pánevním dnu pochopila. Od té doby se svým tělem zase o něco lépe zacházím a hezky se o něj starám. 😉 Umí krásně předat to své "know how" a nemusíte se stydět mluvit o čemkoliv. Nedávno mi pomohla v rámci online setkání s bolestmi v oblasti kostrče a beder. Doporučila mi cviky, masáže, míčky a také mě u cvičení opravovala, abych to dělala správně. Byl to navíc moc mile strávený čas v atmosféře důvěry a podpory. Určitě opět využiji, když mi bude ouvej.

  Olga Krajčová Avatar Olga Krajčová
  7.5.2021

  positive review  Konzultace s @Vendulka Pánková Absolvovala jsem hodinovou konzultaci s úžasnou Vendulkou. Její laskavá péče a jemné zacházení ve mně vzbudily opravdu hlubokou důvěru a tak jsem se jí naprosto otevřela a probraly jsme toho hodně. Děkuji za její cenné rady a jemné popostrceni aplikovat je do každodenní praxe. Všem z celého srdce ♥️ doporučuji svěřit se do Vendulčiny péče. DĚKUJI 🙏

  Andrea Jandová Avatar Andrea Jandová
  3.7.2021

FB SKUPINA PRO ŽENY

Chceš se přidat do ženské online oázy, kde se můžeš o celostním přístupu (nejen) k ženské pánvi, zdravém pohybu, pánevním dnu, menstruaci i tanci dozvědět víc?

Stačí kliknout na obrázek!

fb skupina celostní přístup pro ženy