CHCETE SI DOPŘÁT TO NEJCENNĚJŠÍ – ZDRAVÍ A SPOKOJENOST?

Dopřejte sobě, nebo ženě, kterou chcete obdarovat, poukaz na INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE!

Potkat se můžeme ONLINE i naživo.

Termín si, prosím, domluvte e-mailem na info@vendulka.eu .

 

S ČÍM VÁM MŮŽU POMOCI?

 • zdravé pánevní dnopoporodní péče, podpora otěhotnění, prevence a řešení inkontinence, cviky pro posílení i relaxaci pánevního dna.
 • menstruace bez bolesti a ženská cykličnost – užívejte si „své dny“ bez zbytečného trápení a nalaďte se na svůj cyklus.
 • individuální lekce tance / zdravotního cvičení pro ženy – aneb rozhýbejte svou pánev a nalezněte úlevu od bolestí zad.
 • ženská energie, archetypy, sexualita, více potěšení z milování a ženskosti.
 • přechodové rituály pro vědomou oslavu důležitých mezníků ve vašem životě.

 

PODMÍNKY:

Platnost zakoupené konzultace / balíčku je 12 měsíců od zaplacení.

Cena Individuálního kurzu Tajemství pánevního dna nezahrnuje případný pronájem prostor ani cestovné mimo Prahu (6 Kč/km).

Nákupem souhlasíte s obchodními podmínkami.

 

pánevní dno ilustrace
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

REZERVAČNÍ FORMULÁŘ

Jak si zarezervovat konzultaci přímo na webu?

 1. Vyberte si, zda se chcete potkat online nebo osobně (podle města).
 2. Vyberte si službu.
 3. Vyberte si z nabízených termínů a ten potvrďte.
 4. Vyplňte potřebné údaje o sobě, abych Vám mohla pevně zarezervovat termín.
 5. Odešlete rezervaci.
 6. Do Vaší mailové schránky přijde potvrzení rezervace s platebními údaji. 
 7. Pokud jste nevyžili k nákupu formulář zde na webu.konzultaci uhraďte.
 8. Po obdržení úhrady je termín rezervovaný závazně. To Vám potvrdím e-mailem.

Pokud chcete konzultaci pro pánevní dno dát jako dárek kamarádce, nemusíte vybírat pevný termín. Napište mi o dárkový voucher . Termín si pak zarezervuje kamarádka sama. Obvykle se s klientkami potkáváme 3 – 4x na jednu až dvě hodiny. Někdy stačí hodina… a někdy hodina a pak naše Facebooková skupina. 🙂

CO O MÉ PRÁCI ŘÍKÁTE NA FACEBOOKU?

  positive review  Naše společná lekce byla boží, naučila mě vnímat své tělo úplně jinak než doteď. Pomohlo mi to otevřít obzory i do dalších oblastí, kde to vyloženě potřebuji a kde by bylo vhodné soustředit své vědomí a energii. Velice oceňuji tvou schopnost vysvětlit věci po lopatě a navnímat se na energii svého "žáka". Ze společné lekce vím, že mě čeká ještě spousta domácího cvičení ale také domácí pohodičky a uvolňovačky. Jsem moc ráda za možnost s tebou aktivovat a uvolňovat své pánevní dno. Určitě se nevidíme naposledy, děkuji mockrát za tuto možnost a zároveň také děkuji i za Tvůj originální a vlídný přístup. 🙂

  Hana Janošek Avatar Hana Janošek
  13.7.2021

  positive review  Konzultace s @Vendulka Pánková Absolvovala jsem hodinovou konzultaci s úžasnou Vendulkou. Její laskavá péče a jemné zacházení ve mně vzbudily opravdu hlubokou důvěru a tak jsem se jí naprosto otevřela a probraly jsme toho hodně. Děkuji za její cenné rady a jemné popostrceni aplikovat je do každodenní praxe. Všem z celého srdce ♥️ doporučuji svěřit se do Vendulčiny péče. DĚKUJI 🙏

  Andrea Jandová Avatar Andrea Jandová
  3.7.2021

  positive review  Vendulku vřele doporučuji. Před lety na osobním kurzu jsem díky ní hodně věcí o pánevním dnu pochopila. Od té doby se svým tělem zase o něco lépe zacházím a hezky se o něj starám. 😉 Umí krásně předat to své "know how" a nemusíte se stydět mluvit o čemkoliv. Nedávno mi pomohla v rámci online setkání s bolestmi v oblasti kostrče a beder. Doporučila mi cviky, masáže, míčky a také mě u cvičení opravovala, abych to dělala správně. Byl to navíc moc mile strávený čas v atmosféře důvěry a podpory. Určitě opět využiji, když mi bude ouvej.

  Olga Krajčová Avatar Olga Krajčová
  7.5.2021