ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ PRO ŽENY – ZABYDLETE SE VE SVÉM TĚLE

 • Hledáte, kde se naučit a upevnit cviky pro pánevní dno na pravidelných lekcích?
 • Trápí vás bolesti zad?
 • Řešíte bolesti v kyčlích a pánevní oblasti?
 • Chcete posílit střed těla?
 • Toužíte najít úlevu od napětí v těle i na duši?
 • Máte raději pomalejší a klidné cvičení a lekce, na kterých stíháte vnímat své tělo i dech a příjemně si odpočinete a opečujete tělo?
 • Zajímají vás souvislosti v těle a psychosomatika?

 

Pak jsou lekce Cvičení pro ženy právě pro vás!

Lekce jsou vedeny v klidném tempu, abychom měly čas a kapacitu vnímat, co se v našem těle děje, stíhaly vědomě dýchat a sledovat nastavení těla, a docílily toho, že se v něm budeme cítit krásně blaženě a zabydleně, bez napětí a bolesti.

 

S jakými technikami na lekcích pracuji?

 • jemné zdravotní rehabilitační cvičení
 • stabilizace a mobilizace páteře
 • cviky z jógy a pilates
 • cvičení dle Mojžíšové
 • využití overballu a dalších pomůcek
 • dechové techniky
 • práce se středem těla
 • Škola pánevního dna
 • Škola bederních svalů a tekutinové tělo
 • myofasciální relaxace a automasáž
 • bioenergetická cvičení
 • relaxační techniky
 • vědomé tělo, Bartenieff fundamentals a Labanova analýza pohybu

 

 

 

Vendulka zdravotni cviceni

PRAVIDELNÉ LEKCE

Pondělí 17:00-18:00h
Centrum tance, Novákových 22a, Praha 8 (Palmovka)

Úterý 14:45-15:45, 16:15-17:15h
Komunitní centrum JPS, U Strže 401/4, Praha 4

Středa 18:30-19:30h
Centrum tance, Polit. Vězňů 8, Praha 1

Aktuální informace a otevřené lekce dle rozvrhu na:
www.centrumtance.cz

Komunitní centrum Ješkohlídův pestrý svět – https://www.jeskohliduv-pestry-svet.cz/cviceni-pro-zeny/

PROČ UČÍM ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ PRO ŽENY?

Již od dětství jsem byla kvůli potížím s páteří na rehabilitacích a u ortopeda „pečená vařená“. Aby mne bolesti zad a páteře netrápily, hledala jsem způsoby, jak o své tělo pečovat a od bolestí mu ulevit, protože u lékařů jsem se příliš užitečného nedozvěděla a nic mi dlouhodobě nepomáhalo.

Tanec mi pomohl cítit se lépe na těle i na duši, ale stále jsem neměla správný základ pro práci s tělem, středem, páteří a s narůstající intenzitou lekcí se potíže se zády stupňovaly.

Až díky mnoha absolvovaným kurzům zaměřeným na vědomou práci s tělem a zdravotní cvičení jsem pochopila souvislosti v těle a stále se učím a objevuji, jak se svým tělem co nejlépe zacházet a hledám techniky, jak se v něm cítit co nejlépe a předcházet zbytečnému trápení.

To, co jsem zatím objevila a ozkoušela na svém těle, s radostí předávám ostatním.

 

 

CHCETE INDIVIDUÁLNÍ LEKCI CVIČENÍ NEBO TANCE?

Vybrat a objednat si můžete buď z termínů v online kalendáři, nebo se ozvěte na info (a) vendulka.eu a domluvte si termín osobně – nabízím flexibilní časy individuálních lekcí a konzultací – vše je o domluvě.

 1. Vyberte si, zda chcete online nebo osobně (podle města)
 2. Vyberte si službu.
 3. Vyberte si z nabízených termínů a ten potvrďte.
 4. Vyplňte potřebné údaje o sobě, abych Vám mohla pevně zarezervovat termín.
 5. Odešlete rezervaci.
 6. Do Vaší mailové schránky přijde potvrzení rezervace s platebními údaji.
 7. Konzultaci uhraďte.
 8. Po obdržení úhrady je termín rezervovaný závazně. To Vám potvrdím e-mailem.

Pokud chcete individuální lekci cvičení nebo tance dát jako dárek kamarádce, nemusíte vybírat pevný termín. Napište mi o dárkový voucher . Termín si pak zarezervuje kamarádka.

Těším se na setkání s vámi!

CO O MÉ PRÁCI ŘÍKAJÍ KLIENTKY?

  positive review  Jsem nadšená z konzultace s Vendulkou. 💙 Zajímaly mě cviky na pánevní dno. O cykličnosti toho vím už hodně, prvaidelně cvičím, takže se mi nechtělo někde začít studovat základy. Toužila jsem po cvicích mně na míru. Vendulka mi nejen krásně vysvětlila souvislosti v těle a mysli a ukázala cviky, ale na konci naší online konzultace jsme cviky nahrály, takže teď podle nich cvičím.😍 Vendulky jemný, citlivý a chápající přístup byl přesně, co jsem potřebovala. Moc děkuji a určitě doporučuji všem ženám.🌺

  Sandra Woiwode Ondrčková Avatar Sandra Woiwode Ondrčková
  26.8.2021

  positive review  Naše společná lekce byla boží, naučila mě vnímat své tělo úplně jinak než doteď. Pomohlo mi to otevřít obzory i do dalších oblastí, kde to vyloženě potřebuji a kde by bylo vhodné soustředit své vědomí a energii. Velice oceňuji tvou schopnost vysvětlit věci po lopatě a navnímat se na energii svého "žáka". Ze společné lekce vím, že mě čeká ještě spousta domácího cvičení ale také domácí pohodičky a uvolňovačky. Jsem moc ráda za možnost s tebou aktivovat a uvolňovat své pánevní dno. Určitě se nevidíme naposledy, děkuji mockrát za tuto možnost a zároveň také děkuji i za Tvůj originální a vlídný přístup. 🙂

  Hana Janošek Avatar Hana Janošek
  13.7.2021

  positive review  Měla jsem možnost zažít Svatební i Předporodní rituál s Vendulkou - jsem moc ráda, že jsem si tuto úžasnou zkušenost dopřála. 🙂 Navíc to byly nádherné zážitky, na které budu vzpomínat celý život! Při svatebním rituálu jsem měla možnost konečně se zastavit a zpřítomnit se a po rituálu jsem si teprve začala opravdu užívat svou vlastní svatbu, přestože oficiální obřad byl dopoledne a rituál navečer. Ten přechod a celé uvědomění a prožití přišlo právě až s rituálem. Při předporodním rituálu jsem byla hýčkána a podpořena kruhem úžasných žen. Bylo to podpůrné, posilující, velmi dojemné a věřím, že čerpat z této zkušenosti budu nejen při porodu, ale také v celém svém mateřství. Děkuji a vřele doporučuji! <3

  Olga Krajčová Avatar Olga Krajčová
  3.8.2021