ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ PRO ŽENY – ZABYDLETE SE VE SVÉM TĚLE

 • Chcete se učit cviky pro pánevní dno na pravidelných lekcích?
 • Trápí vás bolesti zad?
 • Řešíte bolesti v kyčlích a pánevní oblasti?
 • Chcete posílit střed těla?
 • Máte raději pomalejší a klidné cvičení a lekce, na kterých stíháte vnímat své tělo i dech a příjemně si odpočinete a opečujete tělo?
 • Zajímají vás souvislosti v těle a psychosomatika?

Pak jsou lekce Cvičení pro ženy právě pro vás!

Lekce jsou vedeny v klidném tempu, abychom měly čas a kapacitu vnímat, co se v našem těle děje, stíhaly vědomě dýchat a sledovat nastavení těla, a docílily toho, že se v něm budeme cítit krásně blaženě a zabydleně, bez napětí a bolesti.

S jakými technikami na lekcích pracuji?

 • jemné rehabilitační cvičení
 • stabilizace a mobilizace páteře
 • cviky z jógy a pilates
 • cvičení dle Mojžíšové
 • dechové techniky
 • práce se středem těla
 • Škola pánevního dna
 • Škola bederních svalů a tekutinové tělo
 • myofasciální relaxace a automasáž
 • bioenergetická cvičení
 • relaxační techniky
 • vědomé tělo, Bartenieff fundamentals a Labanova analýza pohybu

 

 

 

Vendulka zdravotni cviceni

PRAVIDELNÉ LEKCE

Pondělí 17:00-18:00h
Centrum tance, Novákových 22a, Praha 8 (Palmovka)
Středa 18:30-19:30h
Centrum tance, Polit. Vězňů 8, Praha 1

Aktuální informace a otevřené lekce dle rozvrhu na:
www.centrumtance.cz

PROČ UČÍM ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ PRO ŽENY?

Již od dětství jsem byla kvůli potížím s páteří na rehabilitacích a u ortopeda „pečená vařená“. Aby mne bolesti zad a páteře netrápily, hledala jsem způsoby, jak o své tělo pečovat a od bolestí mu ulevit, protože u lékařů jsem se příliš užitečného nedozvěděla a nic mi dlouhodobě nepomáhalo.

Tanec mi pomohl cítit se lépe na těle i na duši, ale stále jsem neměla správný základ pro práci s tělem, středem, páteří a s narůstající intenzitou lekcí se potíže se zády stupňovaly.

Až díky mnoha absolvovaným kurzům zaměřeným na vědomou práci s tělem a zdravotní cvičení jsem pochopila souvislosti v těle a stále se učím a objevuji, jak se svým tělem co nejlépe zacházet a hledám techniky, jak se v něm cítit co nejlépe a předcházet zbytečnému trápení.

To, co jsem zatím objevila a ozkoušela na svém těle, s radostí předávám ostatním.

 

 

CHCETE INDIVIDUÁLNÍ LEKCI CVIČENÍ NEBO TANCE?

Vybrat a objednat si můžete buď z termínů v online kalendáři, nebo se ozvěte na info (a) vendulka.eu a domluvte si termín osobně – nabízím flexibilní časy individuálních lekcí a konzultací – vše je o domluvě.

 1. Vyberte si, zda chcete online nebo osobně (podle města)
 2. Vyberte si službu.
 3. Vyberte si z nabízených termínů a ten potvrďte.
 4. Vyplňte potřebné údaje o sobě, abych Vám mohla pevně zarezervovat termín.
 5. Odešlete rezervaci.
 6. Do Vaší mailové schránky přijde potvrzení rezervace s platebními údaji.
 7. Konzultaci uhraďte.
 8. Po obdržení úhrady je termín rezervovaný závazně. To Vám potvrdím e-mailem.

Pokud chcete individuální lekci cvičení nebo tance dát jako dárek kamarádce, nemusíte vybírat pevný termín. Napište mi o dárkový voucher . Termín si pak zarezervuje kamarádka.

Těším se na setkání s vámi!

CO O MÉ PRÁCI ŘÍKÁTE NA FACEBOOKU?

  positive review  Vendulku vřele doporučuji. Před lety na osobním kurzu jsem díky ní hodně věcí o pánevním dnu pochopila. Od té doby se svým tělem zase o něco lépe zacházím a hezky se o něj starám. 😉 Umí krásně předat to své "know how" a nemusíte se stydět mluvit o čemkoliv. Nedávno mi pomohla v rámci online setkání s bolestmi v oblasti kostrče a beder. Doporučila mi cviky, masáže, míčky a také mě u cvičení opravovala, abych to dělala správně. Byl to navíc moc mile strávený čas v atmosféře důvěry a podpory. Určitě opět využiji, když mi bude ouvej.

  Olga Krajčová Avatar Olga Krajčová
  7.5.2021

  positive review  Konzultace s @Vendulka Pánková Absolvovala jsem hodinovou konzultaci s úžasnou Vendulkou. Její laskavá péče a jemné zacházení ve mně vzbudily opravdu hlubokou důvěru a tak jsem se jí naprosto otevřela a probraly jsme toho hodně. Děkuji za její cenné rady a jemné popostrceni aplikovat je do každodenní praxe. Všem z celého srdce ♥️ doporučuji svěřit se do Vendulčiny péče. DĚKUJI 🙏

  Andrea Jandová Avatar Andrea Jandová
  3.7.2021

  positive review  Naše společná lekce byla boží, naučila mě vnímat své tělo úplně jinak než doteď. Pomohlo mi to otevřít obzory i do dalších oblastí, kde to vyloženě potřebuji a kde by bylo vhodné soustředit své vědomí a energii. Velice oceňuji tvou schopnost vysvětlit věci po lopatě a navnímat se na energii svého "žáka". Ze společné lekce vím, že mě čeká ještě spousta domácího cvičení ale také domácí pohodičky a uvolňovačky. Jsem moc ráda za možnost s tebou aktivovat a uvolňovat své pánevní dno. Určitě se nevidíme naposledy, děkuji mockrát za tuto možnost a zároveň také děkuji i za Tvůj originální a vlídný přístup. 🙂

  Hana Janošek Avatar Hana Janošek
  13.7.2021