ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ PRO ŽENY – ZABYDLETE SE VE SVÉM TĚLE

 • Hledáte, kde se naučit a upevnit cviky pro pánevní dno na pravidelných lekcích?
 • Trápí vás bolesti zad?
 • Řešíte bolesti v kyčlích a pánevní oblasti?
 • Chcete posílit střed těla?
 • Toužíte najít úlevu od napětí v těle i na duši?
 • Máte raději pomalejší a klidné cvičení a lekce, na kterých stíháte vnímat své tělo i dech a příjemně si odpočinete a opečujete tělo?
 • Zajímají vás souvislosti v těle a psychosomatika?

 

Pak jsou lekce Cvičení pro ženy právě pro vás!

Lekce jsou vedeny v klidném tempu, abychom měly čas a kapacitu vnímat, co se v našem těle děje, stíhaly vědomě dýchat a sledovat nastavení těla, a docílily toho, že se v něm budeme cítit krásně blaženě a zabydleně, bez napětí a bolesti.

 

S jakými technikami na lekcích pracuji?

 • jemné zdravotní rehabilitační cvičení
 • stabilizace a mobilizace páteře
 • cviky z jógy a pilates
 • cvičení dle Mojžíšové
 • využití overballu a dalších pomůcek
 • dechové techniky
 • práce se středem těla
 • Škola pánevního dna
 • Škola bederních svalů a tekutinové tělo
 • myofasciální relaxace a automasáž
 • bioenergetická cvičení
 • relaxační techniky
 • vědomé tělo, Bartenieff fundamentals a Labanova analýza pohybu

 

 

 

Vendulka zdravotni cviceni

PRAVIDELNÉ LEKCE

Pondělí 17:00-18:00h
Centrum tance, Novákových 22a, Praha 8 (Palmovka)

Úterý 14:45-15:45, 16:15-17:15h
Komunitní centrum JPS, U Strže 401/4, Praha 4

Středa 18:30-19:30h
Centrum tance, Polit. Vězňů 8, Praha 1

Aktuální informace a otevřené lekce dle rozvrhu na:
www.centrumtance.cz

Komunitní centrum Ješkohlídův pestrý svět – https://www.jeskohliduv-pestry-svet.cz/cviceni-pro-zeny/

PROČ UČÍM ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ PRO ŽENY?

Již od dětství jsem byla kvůli potížím s páteří na rehabilitacích a u ortopeda „pečená vařená“. Aby mne bolesti zad a páteře netrápily, hledala jsem způsoby, jak o své tělo pečovat a od bolestí mu ulevit, protože u lékařů jsem se příliš užitečného nedozvěděla a nic mi dlouhodobě nepomáhalo.

Tanec mi pomohl cítit se lépe na těle i na duši, ale stále jsem neměla správný základ pro práci s tělem, středem, páteří a s narůstající intenzitou lekcí se potíže se zády stupňovaly.

Až díky mnoha absolvovaným kurzům zaměřeným na vědomou práci s tělem a zdravotní cvičení jsem pochopila souvislosti v těle a stále se učím a objevuji, jak se svým tělem co nejlépe zacházet a hledám techniky, jak se v něm cítit co nejlépe a předcházet zbytečnému trápení.

To, co jsem zatím objevila a ozkoušela na svém těle, s radostí předávám ostatním.

 

 

CHCETE INDIVIDUÁLNÍ LEKCI CVIČENÍ NEBO TANCE?

Vybrat a objednat si můžete buď z termínů v online kalendáři, nebo se ozvěte na info (a) vendulka.eu a domluvte si termín osobně – nabízím flexibilní časy individuálních lekcí a konzultací – vše je o domluvě.

 1. Vyberte si, zda chcete online nebo osobně (podle města)
 2. Vyberte si službu.
 3. Vyberte si z nabízených termínů a ten potvrďte.
 4. Vyplňte potřebné údaje o sobě, abych Vám mohla pevně zarezervovat termín.
 5. Odešlete rezervaci.
 6. Do Vaší mailové schránky přijde potvrzení rezervace s platebními údaji.
 7. Konzultaci uhraďte.
 8. Po obdržení úhrady je termín rezervovaný závazně. To Vám potvrdím e-mailem.

Pokud chcete individuální lekci cvičení nebo tance dát jako dárek kamarádce, nemusíte vybírat pevný termín. Napište mi o dárkový voucher . Termín si pak zarezervuje kamarádka.

Těším se na setkání s vámi!

CO O MÉ PRÁCI ŘÍKAJÍ KLIENTKY?

  positive review  Nabídka Vendulky Pánkové mě nalákala spojením práce s panevním dnem a tancem. Po třech porodech mám pocit, že své tělo potrebuji dát do kupy. Protože chodím na fyzioterapii, chvíli jsem přemýšlela, jestli si ještě přidávat další techniky, ale ten tanec mě prostě lákal. Holt moje srdcovka. A jsem ráda! Vendulka je profík, na vše se vyptá, zjistí do nejmenších detailů aktuální stav i to, co potřebujete a chcete. Zároveň má dar předat informace srozumitelně. I když některé věci znám z dřívějška, tak teprve její vysvětlení mi dalo opravdu detailní návod. A Vendulka navíc působí tak, jako by vás na dalku objala a opečovala. Je neuvěřitelně milá a vyzařující jednak péči, ale i to, jak miluje, co dělá. A ví o svém oboru navíc vážně hodně. No a ještě třešnička na dortu. Když se Vendulka při tanci ladně rozvlní, je to jako kdybyste tančili s vlnami v moři. A umí ten pocit z pohybu nádherně předat. Nezbývá, než poděkovat a rozhodně Vendulku doporučit, když řešíte pánevní dno, záda, tanec. Díky moc!

  Lucie Macášková Avatar Lucie Macášková
  14.5.2021

  positive review  Vendulku vřele doporučuji. Před lety na osobním kurzu jsem díky ní hodně věcí o pánevním dnu pochopila. Od té doby se svým tělem zase o něco lépe zacházím a hezky se o něj starám. 😉 Umí krásně předat to své "know how" a nemusíte se stydět mluvit o čemkoliv. Nedávno mi pomohla v rámci online setkání s bolestmi v oblasti kostrče a beder. Doporučila mi cviky, masáže, míčky a také mě u cvičení opravovala, abych to dělala správně. Byl to navíc moc mile strávený čas v atmosféře důvěry a podpory. Určitě opět využiji, když mi bude ouvej.

  Olga Krajčová Avatar Olga Krajčová
  7.5.2021

  positive review  Naše společná lekce byla boží, naučila mě vnímat své tělo úplně jinak než doteď. Pomohlo mi to otevřít obzory i do dalších oblastí, kde to vyloženě potřebuji a kde by bylo vhodné soustředit své vědomí a energii. Velice oceňuji tvou schopnost vysvětlit věci po lopatě a navnímat se na energii svého "žáka". Ze společné lekce vím, že mě čeká ještě spousta domácího cvičení ale také domácí pohodičky a uvolňovačky. Jsem moc ráda za možnost s tebou aktivovat a uvolňovat své pánevní dno. Určitě se nevidíme naposledy, děkuji mockrát za tuto možnost a zároveň také děkuji i za Tvůj originální a vlídný přístup. 🙂

  Hana Janošek Avatar Hana Janošek
  13.7.2021

FB SKUPINA PRO ŽENY

Chceš se přidat do ženské online oázy, kde se můžeš o celostním přístupu (nejen) k ženské pánvi, zdravém pohybu, pánevním dnu, menstruaci i tanci dozvědět víc?

Stačí kliknout na obrázek!

fb skupina celostní přístup pro ženy