UVOLNĚTE SE, PROSÍM – LETNÍ RELAX (NEJEN) PRO TVOU PÁNEV

 

Minikurz ZDARMA

 

DEN 1

Poznej své pánevní dno a nech ho dýchat 🙂

Uvolněte se, prosím - minikurz relaxace pánevní dno Vendulka Pánková

Milá ženo, vítej!

 

Děkuji za Tvůj zájem o kurz UVOLNĚTE SE, PROSÍM aneb LETNÍ RELAX (NEJEN) PRO TVOU PÁNEV!

 

Čekají Tě 3 dny plné užitečných informací, a hlavně praktických tipů, které můžeš zařadit do každodenní, nebo minimálně pravidelné péče o sebe.

Videa jsou dlouhá 5-10 minut, takže si je stihneš pustit i když máš den nabitý. Provedou Tě k lepšímu poznání svého těla a k tomu, jak ho můžeš opečovat, aby ses vyhnula bolestem při menstruaci, v zádech, v pánvi, potížím s vyměšováním (uvolnění skvěle funguje i na hemeroidy, které jsou dalším „tabu“ tématem) i inkontinencí.  Abys podpořila otěhotnění, uvolnění u porodu, vnesla si více potěšení do života, a aby i případné posilování mělo ten správný efekt.

Pokud budeš mít ke kurzu dotazy, nebo se mnou budeš chtít posdílet své dojmy, neváhej, a přidej se do skupiny TAJEMSTVÍ ŽENSKÉHO TĚLA, nebo mi napiš na e-mail info (a) vendulka.eu .

UŽIJ SI TO A UDĚLEJ SI ZE SEBEPÉČE (NEJEN) TENTO TÝDEN PRIORITU!

 

PS: K obsahu 2.dne se dostaneš TUDY a 3. den najdeš ZDE.

ÚVODNÍ VIDEO A PŘIVÍTÁNÍ

Kdo jsem?

vendulka pankova zdrave panevni dno tanec

Jmenuji se Vendulka Pánková a jsem specialistka na celostní přístup k ženské pánvi, akreditovaná lektorka tance, zdravotního cvičení a Školy pánevního dna a nadšená průvodkyně ženskými tématy, o kterých se nemluví a přitom jsou pro nás ženy tak zásadní a důležitá!

Snažím se ženám předávat ženská moudra, která by měla znát každá žena, a přitom nás je ve škole neučí… Aby se ženy nemusely zbytečně trápit a ve stáří si říkat:

 

„PROČ MI TOHLE NIKDO NEŘEKL DŘÍV?!“

 

CHCEŠ SVÉ PÁNEVNÍ DNO POZNAT LÉPE A UVOLNIT JEŠTĚ VÍC?

 

Přihlaš se na kurzy nebo invidiuální konzultace a dopřej svému tělu i duši péči!

 

S dárkem ode mne ušetříš 10% z ceny – stačí zadat kód:

CHCISEUVOLNIT2022

NESTAČÍ TI MINIKURZ A CHCEŠ INDIVIDUÁLNÍ PÉČI?

 1. Vyber si, zda chceš setkání online nebo osobně (podle města).
 2. Zvol si typ služby.
 3. Vyber si z nabízených termínů a ten potvrď.
 4. Vyplň potřebné údaje o sobě, abych Ti mohla pevně zarezervovat termín.
 5. Odešli rezervaci.
 6. Do Tvé mailové schránky přijde potvrzení rezervace s platebními údaji.
 7. Konzultaci uhraď.
 8. Po obdržení úhrady je termín rezervovaný závazně. To Ti potvrdím e-mailem.

Pokud chceš konzultaci pro zdravé pánevní dno dát jako dárek kamarádce (nebo jakékoliv ženě), nemusíš vybírat pevný termín. Napiš mi o dárkový voucher . Termín si pak zarezervuje obdarovaná žena sama. Obvykle se s klientkami potkáváme 3 – 4x na jednu hodinu. Někdy stačí hodina… a někdy hodina a pak naše Facebooková skupina. 🙂

CO O MÉ PRÁCI ŘÍKAJÍ KLIENTKY?

  positive review  Nabídka Vendulky Pánkové mě nalákala spojením práce s panevním dnem a tancem. Po třech porodech mám pocit, že své tělo potrebuji dát do kupy. Protože chodím na fyzioterapii, chvíli jsem přemýšlela, jestli si ještě přidávat další techniky, ale ten tanec mě prostě lákal. Holt moje srdcovka. A jsem ráda! Vendulka je profík, na vše se vyptá, zjistí do nejmenších detailů aktuální stav i to, co potřebujete a chcete. Zároveň má dar předat informace srozumitelně. I když některé věci znám z dřívějška, tak teprve její vysvětlení mi dalo opravdu detailní návod. A Vendulka navíc působí tak, jako by vás na dalku objala a opečovala. Je neuvěřitelně milá a vyzařující jednak péči, ale i to, jak miluje, co dělá. A ví o svém oboru navíc vážně hodně. No a ještě třešnička na dortu. Když se Vendulka při tanci ladně rozvlní, je to jako kdybyste tančili s vlnami v moři. A umí ten pocit z pohybu nádherně předat. Nezbývá, než poděkovat a rozhodně Vendulku doporučit, když řešíte pánevní dno, záda, tanec. Díky moc!

  Lucie Macášková Avatar Lucie Macášková
  14.5.2021

  positive review  Konzultace s @Vendulka Pánková Absolvovala jsem hodinovou konzultaci s úžasnou Vendulkou. Její laskavá péče a jemné zacházení ve mně vzbudily opravdu hlubokou důvěru a tak jsem se jí naprosto otevřela a probraly jsme toho hodně. Děkuji za její cenné rady a jemné popostrceni aplikovat je do každodenní praxe. Všem z celého srdce ♥️ doporučuji svěřit se do Vendulčiny péče. DĚKUJI 🙏

  Andrea Jandová Avatar Andrea Jandová
  3.7.2021

  positive review  Vendulku vřele doporučuji. Před lety na osobním kurzu jsem díky ní hodně věcí o pánevním dnu pochopila. Od té doby se svým tělem zase o něco lépe zacházím a hezky se o něj starám. 😉 Umí krásně předat to své "know how" a nemusíte se stydět mluvit o čemkoliv. Nedávno mi pomohla v rámci online setkání s bolestmi v oblasti kostrče a beder. Doporučila mi cviky, masáže, míčky a také mě u cvičení opravovala, abych to dělala správně. Byl to navíc moc mile strávený čas v atmosféře důvěry a podpory. Určitě opět využiji, když mi bude ouvej.

  Olga Krajčová Avatar Olga Krajčová
  7.5.2021

FB SKUPINA PRO ŽENY

Chceš se přidat do ženské online oázy, kde se můžeš o celostním přístupu (nejen) k ženské pánvi, zdravém pohybu, pánevním dnu, menstruaci i tanci dozvědět víc?

Stačí kliknout na obrázek!

fb skupina celostní přístup pro ženy