UVOLNĚTE SE, PROSÍM – LETNÍ RELAX (NEJEN) PRO TVOU PÁNEV

 

Minikurz ZDARMA

 

DEN 3

Další labužnicky rozmazlující i dynamičtější tipy pro Tebe!

Uvolněte se, prosím - minikurz relaxace pánevní dno Vendulka Pánková 3

Ahoj krásko!

Je tu třetí den a s ním ještě hlubší ponor do těla, pánve… i emocí. 

Uvolnění totiž často není možné právě proto, že jsou v pánvi nezpracované emoce, a proto Ti dnes ukážu jak uvolnit stres, napětí a emoční přetlak ze své pánve, zábavně a jednoduše.

Bude to tanec! 🙂

K tomu ještě opečujeme tělo jemným labužnickým plynutím inspirovaným technikami tekutinového těla.

Zkrátka lahůdka na závěr! 🙂

Užij si to!

 

PS: Ještě do pátku se můžeš vrátit i k obsahu 1.DNE a 2.DNE 😉

Kdo jsem?

vendulka pankova zdrave panevni dno tanec

Jmenuji se Vendulka Pánková a jsem specialistka na celostní přístup k ženské pánvi, akreditovaná lektorka tance, zdravotního cvičení a Školy pánevního dna a nadšená průvodkyně ženskými tématy, o kterých se nemluví a přitom jsou pro nás ženy tak zásadní a důležitá!

Snažím se ženám předávat ženská moudra, která by měla znát každá žena, a přitom nás je ve škole neučí… Aby se ženy nemusely zbytečně trápit a ve stáří si říkat:

 

„PROČ MI TOHLE NIKDO NEŘEKL DŘÍV?!“

 

9
9
9

BAVILO TĚ NOŘIT SE SE MNOU DO TĚLA, KLIDU A UVOLNĚNÍ?

Nejen další relaxační techniky, cviky, tipy a techniky Tě čekají v kurzu MENSTRUACE BEZ BOLESTI !

S dárkem ode mne můžeš kurz získat o 500 Kč výhodněji s kódem:

CHCISEUVOLNIT

 

Menstruace Tě netrápí, ale pánevní dno Tě zajímá?

Potkej se se mnou naživo i online na kurzech pro ZDRAVÉ PÁNEVNÍ DNO!

8
8
8

CO O MÉ PRÁCI ŘÍKAJÍ KLIENTKY?

  positive review  Jsem nadšená z konzultace s Vendulkou. 💙 Zajímaly mě cviky na pánevní dno. O cykličnosti toho vím už hodně, prvaidelně cvičím, takže se mi nechtělo někde začít studovat základy. Toužila jsem po cvicích mně na míru. Vendulka mi nejen krásně vysvětlila souvislosti v těle a mysli a ukázala cviky, ale na konci naší online konzultace jsme cviky nahrály, takže teď podle nich cvičím.😍 Vendulky jemný, citlivý a chápající přístup byl přesně, co jsem potřebovala. Moc děkuji a určitě doporučuji všem ženám.🌺

  Sandra Woiwode Ondrčková Avatar Sandra Woiwode Ondrčková
  26.8.2021

  positive review  Naše společná lekce byla boží, naučila mě vnímat své tělo úplně jinak než doteď. Pomohlo mi to otevřít obzory i do dalších oblastí, kde to vyloženě potřebuji a kde by bylo vhodné soustředit své vědomí a energii. Velice oceňuji tvou schopnost vysvětlit věci po lopatě a navnímat se na energii svého "žáka". Ze společné lekce vím, že mě čeká ještě spousta domácího cvičení ale také domácí pohodičky a uvolňovačky. Jsem moc ráda za možnost s tebou aktivovat a uvolňovat své pánevní dno. Určitě se nevidíme naposledy, děkuji mockrát za tuto možnost a zároveň také děkuji i za Tvůj originální a vlídný přístup. 🙂

  Hana Janošek Avatar Hana Janošek
  13.7.2021

  positive review  Vendulku vřele doporučuji. Před lety na osobním kurzu jsem díky ní hodně věcí o pánevním dnu pochopila. Od té doby se svým tělem zase o něco lépe zacházím a hezky se o něj starám. 😉 Umí krásně předat to své "know how" a nemusíte se stydět mluvit o čemkoliv. Nedávno mi pomohla v rámci online setkání s bolestmi v oblasti kostrče a beder. Doporučila mi cviky, masáže, míčky a také mě u cvičení opravovala, abych to dělala správně. Byl to navíc moc mile strávený čas v atmosféře důvěry a podpory. Určitě opět využiji, když mi bude ouvej.

  Olga Krajčová Avatar Olga Krajčová
  7.5.2021

FB SKUPINA PRO ŽENY

Chceš se přidat do ženské online oázy, kde se můžeš o celostním přístupu (nejen) k ženské pánvi, zdravém pohybu, pánevním dnu, menstruaci i tanci dozvědět víc?

Stačí kliknout na obrázek!

fb skupina celostní přístup pro ženy