UVOLNĚTE SE, PROSÍM – LETNÍ RELAX (NEJEN) PRO TVOU PÁNEV

 

Minikurz ZDARMA

 

DEN 3

Další labužnicky rozmazlující i dynamičtější tipy pro Tebe!

Uvolněte se, prosím - minikurz relaxace pánevní dno Vendulka Pánková 3

Ahoj krásko!

Je tu třetí den a s ním ještě hlubší ponor do těla, pánve… i emocí. 

Uvolnění totiž často není možné právě proto, že jsou v pánvi nezpracované emoce, a proto Ti dnes ukážu jak uvolnit stres, napětí a emoční přetlak ze své pánve, zábavně a jednoduše.

Bude to tanec! 🙂

K tomu ještě opečujeme tělo jemným labužnickým plynutím inspirovaným technikami tekutinového těla.

Zkrátka lahůdka na závěr! 🙂

Užij si to!

 

PS: Ještě do pátku se můžeš vrátit i k obsahu 1.DNE a 2.DNE 😉

Kdo jsem?

vendulka pankova zdrave panevni dno tanec

Jmenuji se Vendulka Pánková a jsem specialistka na celostní přístup k ženské pánvi, akreditovaná lektorka tance, zdravotního cvičení a Školy pánevního dna a nadšená průvodkyně ženskými tématy, o kterých se nemluví a přitom jsou pro nás ženy tak zásadní a důležitá!

Snažím se ženám předávat ženská moudra, která by měla znát každá žena, a přitom nás je ve škole neučí… Aby se ženy nemusely zbytečně trápit a ve stáří si říkat:

 

„PROČ MI TOHLE NIKDO NEŘEKL DŘÍV?!“

 

9
9
9

BAVILO TĚ NOŘIT SE SE MNOU DO TĚLA, KLIDU A UVOLNĚNÍ?

Nejen další relaxační techniky, cviky, tipy a techniky Tě čekají v kurzu MENSTRUACE BEZ BOLESTI !

S dárkem ode mne můžeš kurz získat o 500 Kč výhodněji s kódem:

CHCISEUVOLNIT

 

Menstruace Tě netrápí, ale pánevní dno Tě zajímá?

Potkej se se mnou naživo i online na kurzech pro ZDRAVÉ PÁNEVNÍ DNO!

8
8
8

CO O MÉ PRÁCI ŘÍKAJÍ KLIENTKY?

  positive review  Vendulko! Byla jsi moje poslední naděje, jak zvládat menstruaci bez analgetik a moje očekávání jsi předčila. Přesně jsi dovedla pojmenovat, co se s mým panevnim dnem děje a jak to celé ovlivňuje, jak se cítím, ukázala jsi mi jednoduché cviky a triky, které mi v podstatě okamžitě pomohly. Vážím si toho, jak se umíš do žen vcítit a že svoji práci intenzivně prozivas, na klientkách Ti záleží a jsi jim dobrou průvodkyní. Kdybych Te měla popsat cizímu člověku tremi slovy, řeknu klidná, hřejivá a empatická 💜 Vednulcinu práci mohu jen doporučit. Po 22 letech s extrémně bolestivou menstruací jsem se po semináři s Vendulkou dostala do stavu, kdy neberu žádná analgetika, bolesti výrazně ustoupily.

  Terezka Balá Avatar Terezka Balá
  6.5.2021

  positive review  Konzultace s @Vendulka Pánková Absolvovala jsem hodinovou konzultaci s úžasnou Vendulkou. Její laskavá péče a jemné zacházení ve mně vzbudily opravdu hlubokou důvěru a tak jsem se jí naprosto otevřela a probraly jsme toho hodně. Děkuji za její cenné rady a jemné popostrceni aplikovat je do každodenní praxe. Všem z celého srdce ♥️ doporučuji svěřit se do Vendulčiny péče. DĚKUJI 🙏

  Andrea Jandová Avatar Andrea Jandová
  3.7.2021

  positive review  Měla jsem možnost zažít Svatební i Předporodní rituál s Vendulkou - jsem moc ráda, že jsem si tuto úžasnou zkušenost dopřála. 🙂 Navíc to byly nádherné zážitky, na které budu vzpomínat celý život! Při svatebním rituálu jsem měla možnost konečně se zastavit a zpřítomnit se a po rituálu jsem si teprve začala opravdu užívat svou vlastní svatbu, přestože oficiální obřad byl dopoledne a rituál navečer. Ten přechod a celé uvědomění a prožití přišlo právě až s rituálem. Při předporodním rituálu jsem byla hýčkána a podpořena kruhem úžasných žen. Bylo to podpůrné, posilující, velmi dojemné a věřím, že čerpat z této zkušenosti budu nejen při porodu, ale také v celém svém mateřství. Děkuji a vřele doporučuji! <3

  Olga Krajčová Avatar Olga Krajčová
  3.8.2021

FB SKUPINA PRO ŽENY

Chceš se přidat do ženské online oázy, kde se můžeš o celostním přístupu (nejen) k ženské pánvi, zdravém pohybu, pánevním dnu, menstruaci i tanci dozvědět víc?

Stačí kliknout na obrázek!

fb skupina celostní přístup pro ženy