ZDRAVÉ PÁNEVNÍ DNO III

TÉMATA

 • Energie v naší pánvi i v těle, podpora vitality
 • Pánevní dno jako „energetické čerpadlo“
 • Čakry a práce s energetickými centry
 • Sexualita a bohatší prožitek z milování
 • Ženská energie a cykličnost
 • Pomůcky na podporu pánevního dna
 • Sebepéče

Ve třetí části kurzu pro Zdravé pánevní dno se dozvíte, jak pánevní dno souvisí s energií v těle, jak pomocí něj energii do těla čerpat, co je to uzemnění a proč je pro nás důležité, témata související v rovině emoční i energetické s pánví, břichem, chodidly i krkem, sexuální energie a bohatší prožitek z milování, ženské rituály.

Používat budeme vizualizace, práci s energií a praktické tipy pro tělo i duši.

Program je veden citlivě a s ohledem na komfort a možnosti účastnic, je vhodný pro ženy všech věkových kategorií.

Kurz bude probíhat online přes aplikaci Zoom, je nutné mít aplikaci nainstalovanou na přístroji s kamerou a mikrofonem, abychom se mohly vidět alespoň virtuálně.

ORGANIZAČNÍ POKYNY

 1. Začínáme přesně. Přijďte prosím včas.
 2. Pokud se nemůžete z technických důvodů připojit, pošlete lektorovi SMS.
 3. Zajistěte si klidné místo, kde vás nebudou rušit členové rodiny, a prostor na cvičení - stačí podložka na jógu.
 4. Vypněte prosím mobilní telefon nebo alespoň ztlumte zvonění.
 5. Během cvičení pijte čistou vodu.
 6. Nebojte se v průběhu kurzu na cokoliv zeptat.

CO S SEBOU / CO SI PŘIPRAVIT

ONLINE

21.05.2021

17:30 – 19:30

Vendulka Pánková - tanečnice a lektorka pohybu: Belly Dance, Škola pánevního dna

CENA KURZU

450,00 Kč

Těším se na Vás!
Vendulka
Odesláním přihlášky potvrzujete souhlas s obchodními podmínkami a zpracováním osobních údajů.

OBCHODNÍ A ETICKÉ PODMÍNKY ÚČASTI NA KURZECH TAJEMSTVÍ PÁNEVNÍHO DNA A ŽENSKÝCH KRUZÍCH

Milé ženy, velmi mne těší Váš zájem o mé akce, kurzy a semináře a plně věřím, že splní Vaše očekávání. V rámci bezpečného přístupu k Vašemu zdraví Vás žádám o prohlášení, že:

 1. Nejste v péči psychiatra a neberete psychofarmaka. Kurzy ani ženské kruhy, ač mají terapeutický účinek, neslouží jako psychoterapie a mohou váš psychický stav rozladit, přihlášku, prosím, konzultujte s lektorkou předem.
 2. V případě těhotenství, prosím, zkonzultujte přihlášku na kurzy pánevního dna s lektorkou.Pokud jste v prvním, nebo třetím trimestru těhotenství, je vhodná opatrnost. (Menstruace účasti na kurzu nebrání).
 3. Nejste vážně nemocná – jakékoliv zdravotní potíže, které souvisí s tématem kurzu máte povinnost oznámit lektorce spolu s přihláškou (vepsat do poznámky formuláře), a také těsně před zahájením kurzu na místě.
 4. Kurzu se neúčastníte s akutním infekčním onemocněním. V době epidemie COVID prosím o účast pouze s negativním Ag COVID testem (z odběrového místa, nebo samotest provedený ráno před akcí).
 5. Berete na vědomí, že kurz je pouze pro Vaši osobní potřebu, NEnahrazuje certifikovaný kurz lektorek a Vy nemáte opravnění na jeho základě metodu 3x3 (a to ani její části vyučovat), komerčně na znalostech z kurzu profitovat.
 6. Berete na vědomí, že kurzy jsou PREVENCÍ v rámci regenerace a seberozvoje, nikoliv léčbou, a o jejich vhodnosti se předem poradíte se svým ošetřujícím lékařem. Kurzy nenahrazuje lékařskou péči.
 7. Jste plnoletá.
 8. Pro kurzy pánevního dna - Nejste v procesu umělého oplodnění, ani inseminace. (Pokud ano, prosím, konzultujte přihlášku s lektorkou.)
 9. Kurzu se účastníte plně na vlastní zodpovědnost - kurzy se dotýkají nejen těla, ale i emocí, často hluboko uložených, berte proto, prosím, v potaz možné emoční rozladění po kurzu (v případě kurzů pánevního dna i bolesti v podbřišku, v kříži, či lehce namožené pánevní dno, intenzivnější vylučování atd.).

 

Účastí na kurzu potrvzujete souhlas s tím, že si nejste vědom/a žádných závažných okolností ve svém zdravotním ani psychickém stavu, ani jiných okolností, které by vám bránily v účasti na tomto kurzu.

 
 
Přihláška se stává platnou po zaplacení zálohy ve výši 50% / celé částky na uvedený účet. 
 
 

 

 • Přihláška na kurz je po zaplacení kurzovného závazná.
 • Při odhlášení se více než měsíc před konáním kurzu Vám bude vráceno 100% kurzovného, při odhlášení se 2-4 týdny před konáním kurzu vám bude vráceno 50% kurzovného, pokud se odhlásíte méně než 2 týdny před kurzem, nebo na kurz nedorazíte, kurzovné bohužel vrátit nelze, ale můžete za sebe samozřejmě poslat náhradnici.
 • V případě zrušení akce ze strany organizátora, nebo z důvodu omezení souvisejících s epidemií COVID-19 vám bude vystaven voucher na zaplacenou částku, použitelný na jakékoliv mé služby a kurzy, nebo vám budou peníze vráceny. Nemusíte se tedy bát 🙂

Odesláním přihlášky vyjadřujete svůj souhlas se zpracováním osobních údajů dle zákona o ochraně osobních údajů. Zavazuji se, že Vaše osobní údaje neposkytnu třetí straně a nebudou ani jinak zneužity a jsou bezpečně uloženy. Přihláškou stvrzujete svůj zájem o zasílání newsletteru o mých akcích. Souhlas lze kdykoliv zrušit pomocí e-mailové zprávy ve tvaru "STOP" zaslané na e-mail info@vendulka.eu .

V souvislosti s ochranou osobních údajů máte řadu práv. Pokud budete chtít některého z těchto práv využít, prosím, kontaktujte mne prostřednictvím e-mailu: info@vendulka.eu

Máte právo na informace,
které je plněno již touto informační stránku se zásadami zpracování osobních údajů.

Díky právu na přístup
mne můžete kdykoli vyzvat a já vám doložím ve lhůtě 30 dní, jaké vaše osobní údaje zpracováváme a proč.

Pokud se u vás něco změní nebo shledáte své osobní údaje neaktuální nebo neúplné, máte právo na doplnění a změnu osobních údajů.

Právo na omezení zpracování
můžete využít, pokud se domníváte, že zpracovávám vaše nepřesné údaje, domníváte se, že provádím zpracování nezákonně, ale nechcete všechny údaje smazat, nebo pokud jste vznesl námitku proti zpracování. Omezit můžete rozsah osobních údajů nebo účelů zpracování. (Např. odhlášením z newsletteru omezujete účel zpracování pro zasílání obchodních sdělení.)

Právo na přenositelnost
Pokud byste chtěli své osobní údaje vzít a přenést k někomu jinému, budu postupovat stejně jako při využití práva na přístup - jen s tím rozdílem, že vám informace dodáme ve strojově čitelné podobě. Tady potřebujeme alespoň 90 dní.

Právo na výmaz (být zapomenut)
Vaším dalším právem je právo na výmaz (být zapomenut). V takovém případě vymažu veškeré vaše osobní údaje od sebe/ ze svého systému i ze systému všech dílčích zpracovatelů a záloh. Na zajištění práva na výmaz potřebuji 30 dní. V některých případech jsem vázána zákonnou povinností, a např. musím evidovat vystavené daňové doklady po lhůtu stanovenou zákonem. V tomto případě tedy smažeme všechny takové osobní údaje, které nejsou vázány jiným zákonem. O dokončení výmazu vás budeme informovat na e-mail.

Stížnost u Úřadu na ochranu osobních údajů
Pokud se domníváte, že s vašimi údaji nezacházíme v souladu se zákonem, máte právo se se svou stížností kdykoli obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů. Budu moc ráda pokud nejprve budete o tomto podezření informovat mne, abych mohla případné pochybení napravit.

Odhlášení ze zasílání newsletterů a obchodních sdělení
E-maily s inspirací, články či produkty a službami vám zasílám, jste-li můj zákazník na základě našeho oprávněného zájmu správce. Pokud zákazníkem ještě nejste, posíláme vám jej jen na základě právního titulu vašeho souhlasu. V obou případech můžete ukončit odběr našich e-mailů zasláním e-mailu dle instrukcí výše.

CO O MÉ PRÁCI ŘÍKÁTE NA FACEBOOKU?

  positive review  Měla jsem možnost zažít Svatební i Předporodní rituál s Vendulkou - jsem moc ráda, že jsem si tuto úžasnou zkušenost dopřála. 🙂 Navíc to byly nádherné zážitky, na které budu vzpomínat celý život! Při svatebním rituálu jsem měla možnost konečně se zastavit a zpřítomnit se a po rituálu jsem si teprve začala opravdu užívat svou vlastní svatbu, přestože oficiální obřad byl dopoledne a rituál navečer. Ten přechod a celé uvědomění a prožití přišlo právě až s rituálem. Při předporodním rituálu jsem byla hýčkána a podpořena kruhem úžasných žen. Bylo to podpůrné, posilující, velmi dojemné a věřím, že čerpat z této zkušenosti budu nejen při porodu, ale také v celém svém mateřství. Děkuji a vřele doporučuji! <3

  Olga Krajčová Avatar Olga Krajčová
  3.8.2021

  positive review  Vendulko! Byla jsi moje poslední naděje, jak zvládat menstruaci bez analgetik a moje očekávání jsi předčila. Přesně jsi dovedla pojmenovat, co se s mým panevnim dnem děje a jak to celé ovlivňuje, jak se cítím, ukázala jsi mi jednoduché cviky a triky, které mi v podstatě okamžitě pomohly. Vážím si toho, jak se umíš do žen vcítit a že svoji práci intenzivně prozivas, na klientkách Ti záleží a jsi jim dobrou průvodkyní. Kdybych Te měla popsat cizímu člověku tremi slovy, řeknu klidná, hřejivá a empatická 💜 Vednulcinu práci mohu jen doporučit. Po 22 letech s extrémně bolestivou menstruací jsem se po semináři s Vendulkou dostala do stavu, kdy neberu žádná analgetika, bolesti výrazně ustoupily.

  Terezka Balá Avatar Terezka Balá
  6.5.2021

  positive review  Konzultace s @Vendulka Pánková Absolvovala jsem hodinovou konzultaci s úžasnou Vendulkou. Její laskavá péče a jemné zacházení ve mně vzbudily opravdu hlubokou důvěru a tak jsem se jí naprosto otevřela a probraly jsme toho hodně. Děkuji za její cenné rady a jemné popostrceni aplikovat je do každodenní praxe. Všem z celého srdce ♥️ doporučuji svěřit se do Vendulčiny péče. DĚKUJI 🙏

  Andrea Jandová Avatar Andrea Jandová
  3.7.2021