ONLINE PROGRAM MENSTRUACE BEZ BOLESTI

 

Pro každou ženu, která hledá úlevu od menstruačních bolestí a chce zlepšit svůj vztah k menstruaci.

JAK PROŽÍVÁŠ SVOU MENSTRUACI?

      • Je pro Tebe menstruace něčím, co Ti otravuje život a nejraději bys ji neměla?
      • Trápí Tě každý měsíc nesnesitelné menstruační bolesti, které Ti znemožňují normálně fungovat a vyřadí Tě na několik dní „z provozu“?
      • Už jsi vyzkoušela ledacos, ale stále nemůžeš najít způsob, jak si od menstruačních bolestí ulevit?
      • Gynekolog u Tebe nenašel žádný zdravotní problém, ale přesto se nemůžeš bolestí zbavit?
      • Žiješ s přesvědčením, že bolestivá menstruace je norma a jinak to nejde?
      • Jsi připravená přestat spoléhat na doktory a léky a naladit se na své tělo a jeho potřeby?
      • Toužíš žít v souladu se svou cykličností a mít tak mnohem více energie a cítit se lépe?
      • Chceš si rozšířit zásobník prostředků a technik, které vám mohou pomoci?
      • Chceš změnit svůj vztah k menstruaci a udělat si z ní spojence místo nepřítele?

Pak je tento kurz právě pro Tebe!

Stačí si věnovat alespoň pár minut denně a vědět, pro jakou techniku sáhnout pro první pomoc, a výsledek se může projevit už během prvního měsíce.

CO TI KURZ PŘINESE?

 • Práce s PÁNEVNÍM DNEM, aneb zhruba třetina žen, které řeší potíže s pánevním dnem, nemá pánevní dno povolené, ale naopak stažené, což může být jedna z příčin bolestivé menstruace. Je tedy nutné nejen ho cvičit a posilovat, ale především RELAXOVAT!
 • Zásobník CVIKŮ a cvičební sestava, které vám pomohou uvolnit pánevní oblast, kříž, kyčle, vnitřní stranu stehen a podpořit tak úlevu od bolesti.
 • Techniky práce s DECHEM.
 • PSOAS (důležitý sval, který propojuje trup a dolní končetiny) a jeho uvolnění, které přinese uvolnění celé pánvi.
 • Uvolňování svalů a fascií, AUTOMASÁŽ s využitím rehabilitačních pomůcek.
 • TANEČNÍ INSPIRACE k rozhýbání a uvolnění vaší pánve a zmírnění napětí, vědomá práce s tělem.
 • Teorie, díky které vše pochopíte, ale především PRAXE a užitečné tipy, které můžete začlenit do každodenního života a sebepéče.
 • BONUSOVÉ TECHNIKY A TIPY – aromaterapie, výživa, bylinky, ženská bylinná napářka, menstruační pomůcky, práce s YONI vajíčkem
 • Naladění se na svou CYKLIČNOST a přijetí menstruačního cyklu jako DARU, ne jako prokletí.

REFERENCE

Reference od klientky Terezky, kterou bolestivá menstruace trápila dlouhá léta:

„Absolvovala jsem kurz s Vendulkou Pánkovou o pánevním dnu, kde jsem tušila problém. Jakmile jsem viděla obrázek staženého vs. uvolněného a povoleného pánevního dna, věci mi začaly zapadat do sebe.
Cviky nejsou náročné, když se člověk dokáže vnímat, naučí se to hned. Uvolňování jsem věnovala 10 min denně před usnutím, kdykoli jsme si vzpomněla třeba při vaření nebo u TV, 2x týdně 10 minut vnějším technikám uvolnění s míčkem.
Tři týdny stačily na to, abych srazila bolesti při menses na polovinu a poprvé po X letech to zvládla bez analgetik. Ten rozdíl je neuvěřitelný, jsem schopná dechem a prací se svaly v podbřišku křeč uvolnit. Zatím to teda zabírá dost mentálního úsilí, ale to se poddá ?. Jsem nadšená a věřím, že se to ještě zlepší, že se dokážu bolesti zbavit ještě víc.
Jsem nesmírně vděčná, že jsem dostala takovou učitelku a hlavně tomu, že KONEČNĚ něco zabralo… neumíte si představit tu úlevu z absence bolesti, kterou čekáte měsíc co měsíc… jestli vás tohle téma taky trápí, nenechte to být a hledejte svoje řešení, stojí to za to! Ten pocit, že jsem zvítězila sama nad sebou je k nezaplacení ?

 

 

MŮJ PŘÍBĚH

Menstruace pro mě bývala utrpení – už od začátku ji doprovázely nesnesitelné bolesti podbřišku, kříže, kyčle, střevní potíže a minimálně první den menstruace jsem byla „nepoužitelná“, nemohla do školy, nebo do práce a jen se v posteli svíjela v bolestech. Ani největší dávky analgetik nezabíraly, bolest sice nebyla tak ostrá, ale i tak jsem brečela bolestí do polštáře a menstruaci v lásce opravdu neměla.

Vendulka Pánková Menstruace bez bolesti Bolestivá menstruace online program

Nevěřila jsem, že by to mohlo jít i lépe, bolest při menstruaci byla prezentovaná jako norma, jediné řešení u lékaře bylo hormonální antikoncepce, nebo silnější analgetika…

Situace se ale nečekaně změnila po kurzu Tajemství pánevního dna u Renaty Sahani – naučila jsem se pánevní dno a celou pánevní oblast uvolňovat, dýchat do podbřišku, dovolit si odpočívat a lépe o sebe pečovat a začala jsem se více zabývat ženskou cykličností, energií a změnou vztahu k menstruaci… A světe div se, ono to najednou nebolelo, nebo jen lehce, takže jsem nemusela prášky brát buď vůbec, nebo jen výjimečně a spíše preventivně.

Metody, které jsem se naučila a s úspěchem používám, jsem začala předávat svým klientkám a k mé radosti to fungovalo i na ně, což mě „nakoplo“ k tomu ukázat i dalším ženám, že mohou brát menstruaci jako DAR a ne prokletí, a menstruačních bolestí se zbavit, nebo je alespoň zmírnit.

Dej bolesti sbohem i Ty! 🙂

 

Dopřej si online kurz pro MENSTRUACI BEZ BOLESTI !

Ve ČLENSKÉ SEKCI na Tebe budou čekat:

VIDEA

TEXTY A ČLÁNKY

OBRÁZKY A GRAFIKY

PRACOVNÍ LISTY K VYTIŠTĚNÍ

To vše rozdělené do jednotlivých sekcí TĚLO – EMOCE – ENERGIE, aneb komplexní balíček pro úlevu od bolesti k okamžitému použití!

Kurz Ti bude k dispozici neomezeně po dobu 2 let od zakoupení, můžeš postupovat svým vlastním tempem, vracet se k čemu potřebuješ, a najít si v širokém zásobníku pomoci to, co bude fungovat právě pro Tebe.

K tomu navíc podpora v uzavřené FB skupině.

 

PŘIHLAŠ SE TEĎ HNED!

CENA KURZU

ZAVÁDĚCÍ CENA:

3333,- Kč

ZVÝHODNĚNÁ PŘEDPRODEJOVÁ CENA DO 30.4.2022

2222,- Kč

Přístup do členské sekce kurzu obdržíte po zaplacení.

 

 

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE

Online kurz vám nestačí, chcete své potíže konzultovat individuálně, poradit se, jak na cvičení a techniky pro úlevu od bolestí, osobně, doporučit to nejlepší právě pro vás?

Nabízím individuální konzultace osobně i online – neváhejte se ozvat na info@vendulka.eu a domluvit si péči na míru! 🙂